Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14051
Stary 28.01.2010, 20:29
Czy ktoś może potwierdzić, że dani operatorzy danej sieci zdejmują simlocka za darmo?Coś mi dzisiaj kumpel gadał, że operatorzy ściągają simlocka za free,jakoś mi się w to wierzyć nie chce.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując