Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19963
Stary 28.01.2010, 20:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niech będzie fiński. Generalnie celujemy w egzotykę, żeby trudno było sprawdzić co i jak.
A umiejętności się nie liczą, chyba nie chcesz tych testów przejść?!


Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że wiek i umiejętności nie odgrywają w tym wypadku dużej roli
A ja mógłbym robić za lewego obrońcę z Bułgarii Iwajło Kisjełow pa ruski pagawariu, a bułgarski podobny. Mam już klub w którym ostatnio grałem - Marek Dupnica. Tylko nie za bardzo perspektywiczny jestem z moim wiekiem
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując