wolfy napisał(a):

Niech będzie fiński. Generalnie celujemy w egzotykę, żeby trudno było sprawdzić co i jak.
A umiejętności się nie liczą, chyba nie chcesz tych testów przejść?!
Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że wiek i umiejętności nie odgrywają w tym wypadku dużej roli
|
A ja mógłbym robić za lewego obrońcę z Bułgarii Iwajło Kisjełow pa ruski pagawariu, a bułgarski podobny. Mam już klub w którym ostatnio grałem - Marek Dupnica. Tylko nie za bardzo perspektywiczny jestem

z moim wiekiem
