Wyświetl pojedynczy post
cyke
Junior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 28.01.2010, 19:58
faux pas to chyba były te bramki którym sobie "zasłużył" na to "wsparcie". rozumiem też, że ja sobie zapracowałem na jego podziękowanie bo wybrałem nieodpowiednią trybunę. brawo.
Odpowiedz cytując