Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
cyke
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
1984
28.01.2010, 19:58
faux pas to chyba były te bramki którym sobie "zasłużył" na to "wsparcie". rozumiem też, że ja sobie zapracowałem na jego podziękowanie bo wybrałem nieodpowiednią trybunę. brawo.
cyke
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cyke
Znajdź inne posty napisane przez cyke