Dobry motyw miał miejsce przed chwila na meczu Austra-Rosja, sędzia zaczął co chwile za w sumie "pierdoły" wykluczać zawodników i doprowadził do sytuacji że grało 2 ruskich plus bramkarz na 4 austryjaków plus bramkarz

Fajnie to wyglądało, ruscy staneli i za bardzo nie wiedzieli jak rozegrać akcje trener to wogóle zwarjował, a co najlepsze ruscy wtedy zrobili tą akcje i zbobyli bramke
