Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 28.01.2010, 19:12
Dobry motyw miał miejsce przed chwila na meczu Austra-Rosja, sędzia zaczął co chwile za w sumie "pierdoły" wykluczać zawodników i doprowadził do sytuacji że grało 2 ruskich plus bramkarz na 4 austryjaków plus bramkarz Fajnie to wyglądało, ruscy staneli i za bardzo nie wiedzieli jak rozegrać akcje trener to wogóle zwarjował, a co najlepsze ruscy wtedy zrobili tą akcje i zbobyli bramke
Odpowiedz cytując