Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6913
Stary 28.01.2010, 19:08
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A jest mroz
Mrozu niema ale jest harmonogram budowy .Myślisz ,że siedzą calymi dniami w baraku i czekaja jak mroz spadnie ? w tym czasie albo pracują na innym odcinku budowy albo na innych budowach
Odpowiedz cytując