Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
Od: 05.2009
Offline
#
19951
28.01.2010, 18:04
raindog-świetna inwestycja zapłacić za kogoś ok 1mln PLN i podpisywać na pół roku albo na rok.Jak już transfer gotówkowy to co najmniej na 2 lata
Arek10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek10
Znajdź inne posty napisane przez Arek10