|
Dla wszystkich ktorzy tak bardzo nie chca Dawida Nowaka w naszym klubie mam cytat z Brozka:
"W obszernym wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Brożek komplementuje napastnika z Bełchatowa. Mówi o jego wysokich umiejętnościach, o tym, że to odpowiednia osoba do tego, aby wzmocnić Wisłę.
- To zawodnik bardzo dobry technicznie. Umie grać w ataku pozycyjnym, a Wisła w Polsce ma 99 procent takich spotkań. Jest też dobry na kontratak, którego częściej używa się w europejskich pucharach - mówi piłkarz Wisły." wp.pl
|