Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19946
Stary 28.01.2010, 16:31
Dla wszystkich ktorzy tak bardzo nie chca Dawida Nowaka w naszym klubie mam cytat z Brozka:

"W obszernym wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Brożek komplementuje napastnika z Bełchatowa. Mówi o jego wysokich umiejętnościach, o tym, że to odpowiednia osoba do tego, aby wzmocnić Wisłę.

- To zawodnik bardzo dobry technicznie. Umie grać w ataku pozycyjnym, a Wisła w Polsce ma 99 procent takich spotkań. Jest też dobry na kontratak, którego częściej używa się w europejskich pucharach - mówi piłkarz Wisły." wp.pl
Odpowiedz cytując