|
Na ile PZPN zawiesi Leszczaka i jak ukarze Polonię B. to jest inna sprawa. Ważne jest, że Wisła zareagowała adekwatnie. Taki przykład musi dać do myślenia kolejnym piłkarzom, którzy będą chcieli kombinować. A tego chciał pan Leszczak. Polonia już wycofuje się rakiem. Oczywiście jest rzeczą jasną, że tego typu kombinacje będą zawsze ale łatwiej jest ich uniknąć reagując energicznie, niż odpuszczać i zachęcać pośrednio tym samym do tego typu zachowań.
|