Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4542
Stary 28.01.2010, 14:55
felipe napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie kandydatem będzie - Sikorski. Popatrz na sondaże wszelkiej maści - ludzie go lubią. Kampania skupi się na jego doświadczeiu międzynarodowym, jezykach. Reprezentatywny, obyty itd... Dodaj do tego fakt (o któym wspominał nie tak dawno orzeu, opisując audycję radiową w Trójce), że istenieje olbrzymi elektorat antypisowski. Oni nie chcieli głosować na Tuska, tylko na kandydata PO.
Zgoda.

Jeśli Donek sam namaści kandydata to najprawdopodobniej będzie to Sikorski.

Jeśli natomiast o tym kto będzie kandydował decydować będą prawybory to PO wystawi "ciepłe kluchy" Komorowskiego. I zaryzykuję tezę, że on wyborów nie wygra.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.