felipe napisał(a):

|
Jak dla mnie kandydatem będzie - Sikorski. Popatrz na sondaże wszelkiej maści - ludzie go lubią. Kampania skupi się na jego doświadczeiu międzynarodowym, jezykach. Reprezentatywny, obyty itd... Dodaj do tego fakt (o któym wspominał nie tak dawno orzeu, opisując audycję radiową w Trójce), że istenieje olbrzymi elektorat antypisowski. Oni nie chcieli głosować na Tuska, tylko na kandydata PO.
|
Zgoda.
Jeśli Donek sam namaści kandydata to najprawdopodobniej będzie to Sikorski.
Jeśli natomiast o tym kto będzie kandydował decydować będą prawybory to PO wystawi "ciepłe kluchy" Komorowskiego. I zaryzykuję tezę, że on wyborów nie wygra.