Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 28.01.2010, 14:30
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
Leszczak sam sobie łamie karierę. Młody zawodnik musi się od początku uczyć respektowania warunków kontraktu, który stanowi podstawę jego zatrudnienia. Jeśli kręci i kombinuje już teraz, to co będzie robił jak będzie dorosły? Stare przysłowie mówi "Czym Leszczak za młodu nasiąknie tym na starość trąci". Wisła musi dbać o swoje interesy, dobre imię itd. I tak jak napisali przedmówcy będzie to nauczka dla młodziaka. Ale nie tylko dla niego. Jest to wyraźny sygnał dla innych (poza Polonią Bytom) klubów, ze nie opłaca się prowadzić gierek za plecami naszego klubu.
Przecież pzpn go nie zawiesi na pół roku za to, że 2 tygodnie przed upływem umowy zagrał w Polonii Bytom. Jakieś zawiasy, 1000 zł. kary dla Polonii i to wszystko...
Odpowiedz cytując