|
Ja bym wypożyczył Pumosevaca z ustaloną kwotą trasnferową. Osobiście uważam, że skoro zawodnik nawet z takim zespołem jak Szachtar grając z kulawą nogą zdołał prawie strzelić bramę to może warto jednak go spróbować. Wygląda na ciekawego zawodnika po tych skrótach. Trzeba pamiętać, że na napastnikach ciężki trening odbija się najbardziej(brak przyspieszenia itp). Pewnie jest to obecnie zawodnik klasy Ćwielonga , jednak należy pamiętać, że Ćwielong swojej szansy po prostu u nas nie wykorzystał, a Pumosevac ma tą przewagę, że jest bardzo wysoki. Za taką kasę ciężko będzie pozyskać dobrego gracza.
Nowak piłkarsko napewno lepszy, ale będzie napewno chciał większego kontraktu co przy naszym pechu może nam się odbić czkawką.
Wisłaaa! Wisłaaa!
Jesteśmy Wisłą Krakow i dumą dla Polakow...
i tak jest od stu lat.
|