Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19940
Stary 28.01.2010, 13:51
Proud napisał(a):Wyświetl post
Też się właśnie zastanawiam. Myślałem że przegapiłem coś, że jest coś czego nie wiem o tej trójce. Ale widać nie tylko ja nie mam pojęcia co Ci goście prezentują.

Ale wiesz dobrze Johnny B, że specyfiką naszego forum jest to, że jak tylko pojawia się jakiś gość na testach, to pół forum widzi w nim conajmniej Kake, Neste, Ville albo Buffona. A nawet jeśli nim nie jest, to warto go podpisać, żeby czasem konkurencja go nie sprzątneła.
Dokladnie dla wiekszosci liczy sie ilosć a nie jakosć! Mnie ciekawi tylko jak nasi skauci wynależli Poljaka jak chyba od pół roku nie grał ?
Odpowiedz cytując