Johnny B napisał(a):

|
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego połowa forum jest za podpisywaniem tych zawodników?
|
Też się właśnie zastanawiam. Myślałem że przegapiłem coś, że jest coś czego nie wiem o tej trójce. Ale widać nie tylko ja nie mam pojęcia co Ci goście prezentują.
Ale wiesz dobrze Johnny B, że specyfiką naszego forum jest to, że jak tylko pojawia się jakiś gość na testach, to pół forum widzi w nim conajmniej Kake, Neste, Ville albo Buffona. A nawet jeśli nim nie jest, to warto go podpisać, żeby czasem konkurencja go nie sprzątneła.