Mareq napisał(a):

http://wiadomosci.onet.pl/2119447,11...kala,item.html
Szok , niedowierzanie , przecież wszystkie merdia i mądrzy ludzie od 2005 r mówili , że to jest jego życiowy cel. Ileż to razy jego niecne pijarowskie postępowanie było nacechowane tylko i wyłącznie zaślepioną chęcią objęcia urzędu Prezydenta. Czasem z niektórych wypowiedzi wynikało wręcz , że to jest jego obowiązek a tu taki wał.
|
Ciekawe kto będzie kandydował.
Pierdoła bez charyzmy, ale za to z partyjnym poparciem czyli Komorowski.
Czy gość z kontaktami, prezencją, który w/g mnie na tym stanowisku mógłby się bardzo dobrze sprawdzić czyli Sikorski. Niestety, albo na szczęście, jak Sikorski zostanie Prezydentem to może wała PO pokazać. Więc chyba jego nie wystawią. A szkoda bo mógłbym oddać na niego swój głos.
A może ktoś inny?
Tak czy inaczej szanse Kaczyńskiego na reelekcję wzrosły.