Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14036
Stary 28.01.2010, 13:43
karmel1906 napisał(a):Wyświetl post
[FONT='MS Shell Dlg 2']http://www.youtube.com/watch?v=0XRZ2...eature=related
co to za kawalek w tym klipie?

[/FONT]
Podbijam, dobra nuta

Cytat:
Wiecie coś na temat tego szalika?Kto go wydał itp?
http://i46.tinypic.com/2m5gp5x.png
Cytat:
Jakiś kompleksiarz względem Legii,z tego co widziałem inne przedmioty jego to czasami robił gadżety Ruchu,ale ogólnie to zwykły zarobkowicz który zarabia na kompleksie do Legii.
Nie wiem jak ktoś z Poznania,Łodzi czy Krakowa mógłby taki szalik kupić,skoro sam jest "Gorolem"
Dlatego to mus bić zapewne ktoś ze Śląska
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 28.01.2010 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując