karmel1906 napisał(a):

Podbijam, dobra nuta
Cytat:
Jakiś kompleksiarz względem Legii,z tego co widziałem inne przedmioty jego to czasami robił gadżety Ruchu,ale ogólnie to zwykły zarobkowicz który zarabia na kompleksie do Legii.
Nie wiem jak ktoś z Poznania,Łodzi czy Krakowa mógłby taki szalik kupić,skoro sam jest "Gorolem"
|
Dlatego to mus bić zapewne ktoś ze Śląska