Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3421
Stary 28.01.2010, 13:07
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Pewnie się wykpią tym "Ja nie wiedziałem", "A on powiedział..." bo to typowe dla tego typu spraw w tym kraju. Tłumaczenie jak z podstawówki, a chyba prezes klubu wie, że jeśli wychowanek innego ma umowę amatorską, to wiąże go ona do 18. urodzin. Mam nadzieję, że nie popuszczą i dobiorą się do dupy i Polonii B. i Leszczakowi. Zawiesić go na pół roku- piękna sprawa.
tak, cudowna. Wytłumacz mi proszę, co (oprócz złamania Leszczakowi kariery) osiągnie tym zawieszeniem Wisła?

Nasi działacze utwierdzą się w przekonaniu, że już w ogóle nie muszą się starać podczas renegocjacji kontraktów?
Odpowiedz cytując