|
z przyjściem TeleFoniki nie istniało jeszcze prawo Bosmana i nie było zmieniania klubów "za darmo". Gościowi się kontrakt kończył ale i tak trzeba było za niego płacić. Bukalski, Węgrzyn, Kaliciak i Czerwiec - pierwsze okienko transferowe TF, zawodnicy grający za granicą, nie tylko polerowali ławki - nie byli tani, pamięta ktoś kwoty?
|