Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19931
Stary 28.01.2010, 10:11
z przyjściem TeleFoniki nie istniało jeszcze prawo Bosmana i nie było zmieniania klubów "za darmo". Gościowi się kontrakt kończył ale i tak trzeba było za niego płacić. Bukalski, Węgrzyn, Kaliciak i Czerwiec - pierwsze okienko transferowe TF, zawodnicy grający za granicą, nie tylko polerowali ławki - nie byli tani, pamięta ktoś kwoty?
Odpowiedz cytując