Wyświetl pojedynczy post
GacekCCM
Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1969
Stary 27.01.2010, 23:31
Cytat:
Po drugie skąd gadanie, że jest typem czlowieka, który potrzebuje zmiennika żeby grać jak miał go tylko raz i wtedy nie bronił ?
Bo w przeciwieństwie do Ciebie znam trochę przeszłość Pawełka jako bramkarza. Polecam Ci zapoznanie się z nią.
Cytat:
Nie pamiętam żeby np. Sarnat puszczał gole z 40 metrów.
A ja nie pamiętam, żeby Sarnat miał tyle tak dobrych interwencji, jak Pawełka z Arką.
Wreszcie, bramki z >35 metrów zdarzały się nie gorszym od Pawełka bramkarzom.
Cytat:
A pisanie, że Pawełek jest aktualnie najlepszym bramkarzem ekstraklasy to jakaś istna fanaberia
Fakt. A kto tak tu pisze?

Pawełka zniszczył Kazimierski i to jest fakt. W Odrze nie potrafią się nadziwić, co się z Pawełkiem stało, bo w Wiśle pokazuje ułamek tego, co potrafi, to też jest fakt. Wreszcie, faktem jest, że na Pawełku ciążą błędy popełniane przez niego - to taki (zachowując proporcje) Dida - najpierw wybroni fantastyczną piłkę, żeby później wrzucić ją sobie za kołnierz. I podobnie jak Dida ocenia się go tylko względem popełnionych błędów, a nie licznych znakomitych interwencji. I na koniec - ludzie muszą mieć ofiarę, w którą można ciskać każdym łajnem i która niezależnie od wszystkiego będzie krytykowana i obwiniana za wszystko. Dla niektórych ku mojemu politowaniu jest to Skorża, dla wielu kiedyś był to Zieńczuk, teraz jest to Pawełek. Jednak to, że wiele osób uważa go za marnego piłkarza nie oznacza, że tak jest.
Porównanie do Cabaja uważam za niesmaczne i poniżej poziomu tego forum.
Odpowiedz cytując