piszesz jakby PO wyróżniała się pod tym względem na naszej scenie politycznej

z tego linka co został wcześniej podany, jak się przejrzy to część jest bardzo luźno powiązanych, lub dotyczy nieudolnych polityków PSLu... a nie PO jak pisze autor...
cóż punkt widzenia, (a raczej to co chce ktoś zobaczyć lub nie) zależy od punktu siedzenia
AS82 dobrze to przedstawił
cała nasza polityka to takie...
vanitas vanitatum, et omnia vanitas...