Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1967
Stary 27.01.2010, 22:10
GacekCCM napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie masz pojęcia, jak Pawełek grał tuż po przyjściu do Wisły, lub w trakcie gry w Odrze, to nie wyprowadzaj takich tez, bo się ośmieszasz swoją niewiedzą, która na dodatek jest, jak ktoś kiedyś na tym forum napisał, nieumiejętnie przykryta płaszczykiem elokwencji i erystyki.
Pawełek to najlepszy bramkarz w Wiśle od paru ładnych lat, brakuje mu tylko zmiennika - gdy go dostanie, to będzie znów znakomity. Bez zmiennika stacza się regularnie w dół, jest takim typem człowieka, że potrzebuje nieustannej presji wywieranej na niego z ławki. Kurto czy Juszczyk mu jej nie gwarantują.
Stary z całym szacunkiem, ale nie przypominam sobie żeby poza Trabalikiem którykolwiek z bramkarzy Wisły puszczał takie babole jakie są dziełem Pawełka. Nie pamiętam żeby np. Sarnat puszczał gole z 40 metrów.

Po drugie skąd gadanie, że jest typem czlowieka, który potrzebuje zmiennika żeby grać jak miał go tylko raz i wtedy nie bronił ?

A pisanie, że Pawełek jest aktualnie najlepszym bramkarzem ekstraklasy to jakaś istna fanaberia. pokażcie mi który bramkarz oprócz Pawełka i Cabaja ma taką ilość puszczonych szmat w rundzie ? Czekam na konkrety

wolfy napisał(a):Wyświetl post

Z czym ma problem Pawełek? Czy jest powolny, ociężały, ma słaby refleks, nieostateczne warunki fizyczne? Nie, te parametry ma świetne. Problemem Pawełka jest ustawianie się przy strzałach z dystansu i wychodzenie do dośrodkowań. To jest jego główna bolączka.
Jest to znamienne ponieważ (uwaga!) są to elementy, które trzeba po prostu wytrenować. Żaden bramkarz nie rodzi się z wiedzą jak należy ustawiać się na przedpolu. Jest wielu bramkarskich samouków bazujących na refleksie, ale to nie piłka ręczna - obecnie bramkarz jest już ostatnim obrońcą, musi wiedzieć kiedy z bramki wyjść, jak skrócić kąt, jak się ustawić.
Ostatnio pokazał, że ma te problemy z wrzutami z autu w pole karne.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.01.2010 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując