Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6905
Stary 27.01.2010, 22:06
WILU TS napisał(a):Wyświetl post

Jak to każdy ? 1155 miejsc dla samochodów tuż przy stadionie oraz 148 autobusów na 33 tyś ludzi ? Zaznaczam że nie jestem pewien.
Nawet gdyby przyjechało te 148autobusów i na pokładzie każdego było 40 osób - daje to zaledwie 5920 osób,plus samochody,niechby przyjechało te 1155 autek z 4 ludzmi na pokładzie 4620 osób,co daje sumę 10540 osób,pozostaje jakies 22,500...- piechotka ?
chodziło mi o ogólną liczbę czyli z tymi wymogami dla pobliskich parkingów

ale patrząc na prezentację władz z 09/11/2009 to na Euro miało być na stadionie:1335 aut i 135 autobusów
a w pobliżu stadionu: 3080aut i 846 autobusów
wychodzi na to że tak jest jak napisałeś
Odpowiedz cytując