3.1 wiem że to chodzi o Euro ale podejrzewam że nie wiele się to różni (tak myślę)
http://stadiony.net/article.php?a=4&...acji-Euro-2012
Znalazłem takie coś ale nie chce mi się wierzyć że tak małe mogą być wymagania :
Artykuł 15 – Parkingi
1. Stadion musi zapewnić przynajmniej dwa miejsca dla autobusów z zawodnikami i 10 miejsc dla aut klubowych działaczy.
2. Dodatkowo, musi spełniać poniższe wymogi:
Dla stadionu klasy Elite : Minimalna ilość chronionych miejsc parkingowych dla VIP-ów : 150
Oraz :Miejsca parkingowe dla przynajmniej 400 autobusów w okolicy stadionu.
http://stadiony.net/article.php?a=51 - artykuł 15 - Parkingi
Hudy napisał(a):

skad masz taki przelicznik
przeciez po podliczeniu wychodzi na to ze kazdy mialby przyjechac samochem lub autobusem no i wtedy wyjdzie te 33tys no ale tak sie nie przelicza zapotrzebowania na miejsca parkingowe
|
Jak to każdy ? 1155 miejsc dla samochodów tuż przy stadionie oraz 148 autobusów na 33 tyś ludzi ? Zaznaczam że nie jestem pewien.
Nawet gdyby przyjechało te 148autobusów i na pokładzie każdego było 40 osób - daje to zaledwie 5920 osób,plus samochody,niechby przyjechało te 1155 autek z 4 ludzmi na pokładzie 4620 osób,co daje sumę 10540 osób,pozostaje jakies 22,500...- piechotka ?
