Rezerwy Szachtiora nam pokazały miejsce w szeregu. Obrona tragiczna, wszyscy stoją jak kołki i jeden patrzy na drugiego. Czego ich ten Skorża uczy to ja nie wiem. Na prawdę jak się będziemy tak staczać to ciężko będzie zachęcić wymagającą widownię do przyjścia na stadion :( Oczywiście nie napiszę, że jak będziemy tak gral iw lidze to nie zdobędziemy mistrzostwa. Bo liga poziomem przypomina Coca Cola League 1 choć i to może na wyrost napisałem.
Sorry, że narzekam. Cóż jak sobie Polak pozrzędzi to się lepiej czuje
PS. Cóż to za paskudny moloch, na którym graliśmy z Ukraińcami. Zobaczcie jaki oni mają w rogu blok mieszkalny. Nie jest to nasz okrąglak tylko kwadraciak. W ogóle jak się Łobo czuł w tych warunkach. Bo puściutko, trybuny nie hałasowały musiało mu się dobrze grać.
Jeszcze odniosę się do postu wolfy, że Pawełek sobie radził w meczach pucharowych o dziwo prawda

Chociaż ten na wyjeździe u Żydów to człowiek sypał kur.. jak co raz Mariusz wypluwał przed siebie piłkę. Ale to był chyba jego debiut wtedy w lidze majstrów ? Może trema ?