W jednych mediach podpisanie umowy to:
A)sukces
B)porażka
drogi wyborco do Ciebie należy wybór która informacja jest prawdziwa ,oczywiście twój wybór będzie zgodny z preferencjami wyborczymi , i tak sie to kręci
i żeby nie było tylko tak ,że jedyną prawdziwą tezą jest to ,że media dobrze przedstawiają PO i "namawiają" do głosowania na PO (elektorat PO czyli tak zwane lemingi które są sterowane przez media)
to elektorat PISu też sie składa z lemingów
tym ludziom też się mówi na kogo maja głosować i w to sposób mniej wyrafinowany niż robią to media komercyjne