wolfy napisał(a):

Nie mamy o czym dyskutować. Chcesz się bawić w demagogię, Twoja broszka.
Skończmy więc na tym, że dla Ciebie "Pawełek jest poniżej poziomu ekstraklasy", a ja nie będę się wypowiadał
|
a o czym można niby pisac w tak obfitującym w wydarzenia inter-sezonie?
Wole pisac o pewnych faktach, niż nurzac się w przypuszczeniach co do wirtualnych transferów i wydawaniu opinii o testowanych pilkarzach na podstawie relacji tekstowej ze sparingu.
Czytam to forum co piętnascie minut przerywając swobie wytęzoną pracę, zeby odpocząć. To strasznie odświeżajace
