Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1953
Stary 27.01.2010, 19:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie mamy o czym dyskutować. Chcesz się bawić w demagogię, Twoja broszka.


Skończmy więc na tym, że dla Ciebie "Pawełek jest poniżej poziomu ekstraklasy", a ja nie będę się wypowiadał
a o czym można niby pisac w tak obfitującym w wydarzenia inter-sezonie?
Wole pisac o pewnych faktach, niż nurzac się w przypuszczeniach co do wirtualnych transferów i wydawaniu opinii o testowanych pilkarzach na podstawie relacji tekstowej ze sparingu.

Czytam to forum co piętnascie minut przerywając swobie wytęzoną pracę, zeby odpocząć. To strasznie odświeżajace
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując