Pan Jotka napisał(a):

Przedwczoraj miał byc Rodionow, wczoraj kupowali napadziora wartego milion euro za grosze, a dzisiaj blisko jest Olszar ehhe. Jutro będzie król strzelców Unibet Ligi, a pojutrze będa sie wzmacniać czołowym strzelcem II ligi. I tak powstaja dziennikarskie legendy
|
Olszar jakby sie tak cofnac pare lat wstecz w Gorniku gral naprawde super i zapowiadala sie przed nim fajna kariera.
Niestety podpalil sie chlopak,posluchał trujących mu o wielkiich zachodnich pieniadzach manadzerow i to go zgubilo.Wyjachal niby do Austrii ,niby chcac podbic Europe jako "super " zawodnik z Polski a wiadomo bylo ze bedzie mu ciezko.
Ciekawe jakby to wygladalo jakby sie nie podpalil i zostal wtedy w Polsce , albo jakby mial jeszce raz wybierac zostawac czy wyjezdzac

bo to w sumie byla by dobra lekcja dla kolejncyh pilkarzy ktorych zachod ciagle kusi a on to taki naoczny przyklad ze trzeba rozsadnie wyczekiwac na swoj moment,na swoj czas.