Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 27.01.2010, 19:04
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Przedwczoraj miał byc Rodionow, wczoraj kupowali napadziora wartego milion euro za grosze, a dzisiaj blisko jest Olszar ehhe. Jutro będzie król strzelców Unibet Ligi, a pojutrze będa sie wzmacniać czołowym strzelcem II ligi. I tak powstaja dziennikarskie legendy




Olszar jakby sie tak cofnac pare lat wstecz w Gorniku gral naprawde super i zapowiadala sie przed nim fajna kariera.

Niestety podpalil sie chlopak,posluchał trujących mu o wielkiich zachodnich pieniadzach manadzerow i to go zgubilo.Wyjachal niby do Austrii ,niby chcac podbic Europe jako "super " zawodnik z Polski a wiadomo bylo ze bedzie mu ciezko.

Ciekawe jakby to wygladalo jakby sie nie podpalil i zostal wtedy w Polsce , albo jakby mial jeszce raz wybierac zostawac czy wyjezdzacbo to w sumie byla by dobra lekcja dla kolejncyh pilkarzy ktorych zachod ciagle kusi a on to taki naoczny przyklad ze trzeba rozsadnie wyczekiwac na swoj moment,na swoj czas.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.01.2010 o godz. 19:06.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując