Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19911
Stary 27.01.2010, 18:57
Co do Nowaka to GKS musi pójść na jakieś ustępstwa, po pierwsze to ostatnia szansa żeby go sprzedać za jakąkolwiek kwotę pieniężną bo jego kontrakt wygasa w czerwcu i gruncie rzeczy już może podpisać kontrakt z nowym klubem od lipca. Po drugie z tego co pamiętam to PGE ogranicza nakład finansowy w piłkarski klub GKS co za tym idzie włodarze klubu szukają oszczędności i sprzedają piłkarzy z wysokimi kontraktami...
Więc na pewno Wisła nie zapłaci 800 tys. euro, bo to kwota nierealna, GKS musi iść na jakieś ustępstwa bo stanie się to samo co z Gargułą, nie dostali ani złotówki.

W ogóle to na razie przymiarki są więc jeszcze nic pewnego. Trzeba też zastanowić się głębiej nad tym transferem, żeby to znowu nie okazał się drugi Tomasz Dawidowski bo wtedy kasa w błoto...
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując