Markus napisał(a):

|
Zważywszy na fakt, że niedawno zakończyliśmy dwuletnią szopkę z bramkarzami oszałamiającym, iście szatańskim i wgniatającym konkurencję w fotel sprowadzeniem Juszczyka, faktycznie prawdopodobne, iż już żadnych testów więcej nie będzie.
|
Możesz silić się na złośliwości ale musisz przyznać, że nikt się tego nie spodziewał. Medialnie zamieszanie, testy dla zmyłki kolejnych zawodników, a w tle negocjacje z Juszczykiem.
I udało się. Nikt nam go nie podebrał. Nikt pewnie nawet nie próbował - to się nazywa konspiracja!
Od chwili, gdy skauci Skorży wypatrzyli go na Cyprze do momentu złożenia podpisu - niemal pełna blokada medialna. Najpierw nikt nie wiedział, później mało kto wierzył.
Jeżeli Ci testowani zawodnicy są tylko zasłoną dymną, to ja się boję myśleć kogo Edek z Csaplarem wypatrzyli. To prawda, że Kałużny wznowił karierę? Do tego podobno Dawidowski znów zaczął strzelać bramki...