Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19910
Stary 27.01.2010, 18:55
Markus napisał(a):Wyświetl post
Zważywszy na fakt, że niedawno zakończyliśmy dwuletnią szopkę z bramkarzami oszałamiającym, iście szatańskim i wgniatającym konkurencję w fotel sprowadzeniem Juszczyka, faktycznie prawdopodobne, iż już żadnych testów więcej nie będzie.
Możesz silić się na złośliwości ale musisz przyznać, że nikt się tego nie spodziewał. Medialnie zamieszanie, testy dla zmyłki kolejnych zawodników, a w tle negocjacje z Juszczykiem.
I udało się. Nikt nam go nie podebrał. Nikt pewnie nawet nie próbował - to się nazywa konspiracja!
Od chwili, gdy skauci Skorży wypatrzyli go na Cyprze do momentu złożenia podpisu - niemal pełna blokada medialna. Najpierw nikt nie wiedział, później mało kto wierzył.
Jeżeli Ci testowani zawodnicy są tylko zasłoną dymną, to ja się boję myśleć kogo Edek z Csaplarem wypatrzyli. To prawda, że Kałużny wznowił karierę? Do tego podobno Dawidowski znów zaczął strzelać bramki...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując