wolfy;/ napisał(a):
|
Już nie jest za słaby na Wisłę, Pawełek jest już "poniżej poziomu ekstraklasy
|
Prosze Cie wes nie pisz bzdur, jak o czyms nie masz pojecia to o tym nie pisz. Smiem twierdzic ze jak trenerem Wisly byl by sam Murinio a w bramce slal Casijas Ty dalej bys twierdzil ze to nie to bo wiesz lepiej ze sie na ekstrakase nie nadaja.
Jak jestes tak dobry zrob licencje trenerska i zacznij prace w klubie przy Tobie czekaja nas lata swietnosci a nie napinaj sie jak dzieci w onecie.