Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
MłodyFCB
Member
Od: 02.2009
Skąd: Brzeszcze
Offline
#
14030
27.01.2010, 18:51
Kraków R.D.A.
Kraków Plac Inwalidów
Kraków Jubilat
Kraków Salwator
na który z tych przystanków jest najbliżej z Reymonta i na który najłatwiej dojść ?
MłodyFCB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MłodyFCB
Znajdź inne posty napisane przez MłodyFCB