Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
19907
27.01.2010, 18:40
1q2
napisał(a):
Co wygląda?
Jak dla mnie w klubie nie ma takich pieniędzy by kupić Nowaka - chyba że Bełchatów z jakiś przyczyn sprzeda go tanio
Możliwe że transakcja zostanie rozłożona na kilka rat.
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK