Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
 
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19907
Stary 27.01.2010, 18:40
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Co wygląda?

Jak dla mnie w klubie nie ma takich pieniędzy by kupić Nowaka - chyba że Bełchatów z jakiś przyczyn sprzeda go tanio
Możliwe że transakcja zostanie rozłożona na kilka rat.
Odpowiedz cytując