Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1943
Stary 27.01.2010, 17:13
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
wolfy, mam pytanie. Czy sądzisz, że ZAMIAST wracać do zgranej karty w osobie Juszczyka, Wisła nie powinna raczej sięgnąć po któregoś z młodych i obiecujących POLSKICH bramkarzy? Nie chcę się powtarzać, bo już to pisałem, ale wydaje mi się, że młodzi bramkarze Jagi (Sandomierski - miał ponad 500 min. bez wpuszczonej bramki, Gikiewicz - jeden z lepszych bramkarzy w poprzednim sezonie) raczej nie kosztują milionów €, byliby lepszą inwestycją na przyszłość niż Juszczyk, który nie sprawdził się nawet w słabej drużynie na Cyprze.

Czy twoim zdaniem nie byłby to lepszy ruch ze strony Wisły? Skoro klub stać na marnowanie pieniędzy, to dlaczego nie POMYŚLEĆ na przyszłość i sprowadzić któregoś z nich - biorąc pod uwagę, że zarówno Pawełkowi, jak Juszczykowi niebawem skończy się umowa?
Ale ja nie broniłem Juszczyka, tylko Pawełka. Co sądzę o tym ruchu już dałem do zrozumienia. I to dość dobitnie.

A co do personaliów - nie ten temat i nie ze mną. Radziłbym tylko nie sugerować się minutami bez wpuszczonego gola oraz wiekiem - to, ze jest młody nie oznacza, że będzie coraz lepszy. Tak naprawdę nad obojgiem musiałby popracować jakiś dobry trener bramkarzy, a takie rzeczy, to tylko w Legii.
Poza tym czym, innym jest gra w Jagiellonii, czym innym w Wiśle.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując