Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1942
Stary 27.01.2010, 17:08. Paru bramkarzy na celowniku
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To pokaż tych lepszych. Przypominam, że Mucha to nie Polak.
wolfy, mam pytanie. Czy sądzisz, że ZAMIAST wracać do zgranej karty w osobie Juszczyka, Wisła nie powinna raczej sięgnąć po któregoś z młodych i obiecujących POLSKICH bramkarzy? Nie chcę się powtarzać, bo już to pisałem, ale wydaje mi się, że młodzi bramkarze Jagi (Sandomierski - miał ponad 500 min. bez wpuszczonej bramki, Gikiewicz - jeden z lepszych bramkarzy w poprzednim sezonie) raczej nie kosztują milionów €, byliby lepszą inwestycją na przyszłość niż Juszczyk, który nie sprawdził się nawet w słabej drużynie na Cyprze.

Czy twoim zdaniem nie byłby to lepszy ruch ze strony Wisły? Skoro klub stać na marnowanie pieniędzy, to dlaczego nie POMYŚLEĆ na przyszłość i sprowadzić któregoś z nich - biorąc pod uwagę, że zarówno Pawełkowi, jak Juszczykowi niebawem skończy się umowa?
Odpowiedz cytując