Żmijka napisał(a):

Patrząc na skrót, to to co robił dziś Marcel woła o pomstę do nieba Mam nadzieję, że to jakaś jednodniowa niedyspozycja ...
Za to wolny Kirma i minięcie rywali na skrzydle bardzo zacne. No i tak jak pisali - parę napawdę dobrych interwencji Mario.
|
ja zwróciłem uwagę na ospałego Clebera.
a co do naszego bramkarza, to..
FraMat napisał(a):

o tym samym pomyślałem gdy ktoś spytał o plusy Pawełka

i mam nadzieję, że ten zawodnik nigdy nie będzie nam wybraniał meczów - to by oznaczało upadek Wisły, jaką oglądamy od ponad dekady.