Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 27.01.2010, 14:59
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na skrót, to to co robił dziś Marcel woła o pomstę do nieba Mam nadzieję, że to jakaś jednodniowa niedyspozycja ...

Za to wolny Kirma i minięcie rywali na skrzydle bardzo zacne. No i tak jak pisali - parę napawdę dobrych interwencji Mario.
ja zwróciłem uwagę na ospałego Clebera.

a co do naszego bramkarza, to..

FraMat napisał(a):Wyświetl post
ma podejście do piesków
o tym samym pomyślałem gdy ktoś spytał o plusy Pawełka i mam nadzieję, że ten zawodnik nigdy nie będzie nam wybraniał meczów - to by oznaczało upadek Wisły, jaką oglądamy od ponad dekady.
Odpowiedz cytując