Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19891
Stary 27.01.2010, 14:52
TeeS88 napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie mi jak to jest. Jaga ściąga króla strzelców ligi Białoruskiej, a My testujemy napadiora który w swojej całej zawodowej karierze nie strzelił tylu goli co on w jednym sezonie. Czy to przypadkiem nie powinno być na odwrót?
ten król strzelców to jakaś lipa pewnie, tym bardziej, że ten jego zespół spadł z I ligi ale nie zmienia to faktu, że podczas gdy Maciek S. jeździ oglądać Białorusinów i skrycie o nich marzy każdego wieczoru do poduszki taka Jaga po prostu sprowadza króla strzelców Białorusi.

całe szczęście, że sytuacja z obiecującej na burdel zmienia się nie tylko u nas, ale i u rywali:
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,74...c_Olszara.html
oni się chyba z głupim na rozum pozamieniali
Odpowiedz cytując