Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19886
Stary 27.01.2010, 13:12
Widzę że macie jakieś oficjalne źródło z klubu że został odesłany ? Bo chyba nie jesteście tak naiwni żeby wierzyć temu pismakowi Białońskiemu ?
Odpowiedz cytując