|
No i dobrze, ze odeslali Serba...bo jego statystyki nie powalaja na kolana, gra jak widac tez. Co do Issa Ba, mam mieszane odczucia, w koncu ostatni raz regularnie wystepowal kilka lat temu i to na poziomie drugiej ligi francuskiej. Z calej tej trojki najlepsze CV ma zdecydowanie Poljak, ale jego sytuacja transferowa nie jest do konca jasna.
|