Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19884
Stary 27.01.2010, 13:10
No i dobrze, ze odeslali Serba...bo jego statystyki nie powalaja na kolana, gra jak widac tez. Co do Issa Ba, mam mieszane odczucia, w koncu ostatni raz regularnie wystepowal kilka lat temu i to na poziomie drugiej ligi francuskiej. Z calej tej trojki najlepsze CV ma zdecydowanie Poljak, ale jego sytuacja transferowa nie jest do konca jasna.
Odpowiedz cytując