Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
Od: 01.2007
Offline
#
19881
27.01.2010, 12:49
Nowak to całkiem inny typ piłkarza niż "Puno" Punosevic. Ten chłopak po zmarnowaniu setki juz odesłany z kwitkiem ? I znowu piekne okno transferowe.
korzychxp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do korzychxp
Znajdź inne posty napisane przez korzychxp