Wyświetl pojedynczy post
korzychxp
Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19881
Stary 27.01.2010, 12:49
Nowak to całkiem inny typ piłkarza niż "Puno" Punosevic. Ten chłopak po zmarnowaniu setki juz odesłany z kwitkiem ? I znowu piekne okno transferowe.
Odpowiedz cytując