Wyświetl pojedynczy post
*19focus06*
Junior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: FCO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1919
Stary 27.01.2010, 11:50
To będzie runda Pawełka!!! Myślę, że takiej szansy jaką dostał ponownie ( w postaci braku konkurencji ) Mariusz skorzysta i pokaże ,że wart jest zaufania ( mam taką nadzieję ). Pisanie na forum ,że jest słaby itp na pewno mu nie pomoże ,a wręcz przeciwnie. Nie mamy innego wyjścia tylko pomagać mu w każdym meczu dopingiem, a dojdziemy razem do kolejnego mistrzostwa Polski.
"Wierność jest istotą honoru" Friedrich Schegel (1772 - 1829)
Odpowiedz cytując