Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1913
Stary 27.01.2010, 11:09
cieszmy się z tego co mamy bo niestety ale taki skład bramkarski będziemy mieć bez żadnych zmian do czerwca i nasze płakanie na forum nic nie zmieni.
Może pora szukać pozytywnych stron Mariuszka? Może jest dobrym wędkarzem czy cos?
Odpowiedz cytując