Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19868
Stary 27.01.2010, 10:52
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Jest Juszczyk, być może będzie kaleka Nowak - do tego dochodzi kwestia Garguły czy kiedykolwiek wróci do zdrowia pomijając już kwestie formy stricte piłkarskiej...burdel na kółkach to co się wyprawia w tym klubie od strony organizacyjnej- Ja bym wysłał Cupiała i jego przydupasów na staż za wschodnią granicę jak się robi futbol na wysokim poziomie a nie opowieści o marzeniu gry w LM - w gołą dupę to można jedynie się dostać na czołówki gazet po kompromitacjach w stylu Levadii etc...
wow. ale Ty jesteś super, pamiętaj chłopczyku, że jakby nie Pan Cupiał to byśmy teraz grali h.. wie gdzie
więc się nie podniecaj i nie pieprz głupot
trochę szacunku dla człowieka, który zrobił z Wisły Wielki Klub
Ja wiem, że jest zimno i w ferie Ci się nudzi ale trochę przesadzasz....
pzdr
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując