yogul napisał(a):

|
Mariuszek wiadomo ze to nie jest Bufon i nie broni fenomenalnie ale w tym meczu akurat fajnie bronił i jak napisał kolega wyżej cieszmy sie z tego co mamy.
|
Co z tego, że pare piłek wczoraj odbił (podkreślam, bo z łapaniem gorzej...), skoro zaraz sam podarował rywalowi bramkę?
Pawełek póki co w tym roku zaczął od średniej 1 babol na 1 mecz...Oba babole kończyły się golami dla rywala... Czy to jest normalne? Czy normalne, że tak słaby bramkarz nie ma w ogóle powodów do obaw o swoją pozycję? Tak, to jest normalne, ale, z całym szacunkiem, w Górniku Łęczna czy innej Flocie Świnoujście. Nie w drużynie Mistrza Polski.
"Cieszmy się z tego co mamy".