Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1911
Stary 27.01.2010, 10:48
yogul napisał(a):Wyświetl post
Mariuszek wiadomo ze to nie jest Bufon i nie broni fenomenalnie ale w tym meczu akurat fajnie bronił i jak napisał kolega wyżej cieszmy sie z tego co mamy.
Co z tego, że pare piłek wczoraj odbił (podkreślam, bo z łapaniem gorzej...), skoro zaraz sam podarował rywalowi bramkę?
Pawełek póki co w tym roku zaczął od średniej 1 babol na 1 mecz...Oba babole kończyły się golami dla rywala... Czy to jest normalne? Czy normalne, że tak słaby bramkarz nie ma w ogóle powodów do obaw o swoją pozycję? Tak, to jest normalne, ale, z całym szacunkiem, w Górniku Łęczna czy innej Flocie Świnoujście. Nie w drużynie Mistrza Polski.

"Cieszmy się z tego co mamy".
Odpowiedz cytując