Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19862
Stary 27.01.2010, 10:34
Nie dla Nowaka! za bardzo jest kontuzjogenny zamiast grać chodzi po szpitalach,to ja już wole Rasiaka A tak serio,lepiej pozyskać kogoś innego bo nie mamy porządnego napstnika, a sam Brożek nie będzie nam wygrywał meczów.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując