Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TeeS88
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
19857
27.01.2010, 10:01
Powiedzcie mi jak to jest. Jaga ściąga króla strzelców ligi Białoruskiej, a My testujemy napadiora który w swojej całej zawodowej karierze nie strzelił tylu goli co on w jednym sezonie. Czy to przypadkiem nie powinno być na odwrót?
TeeS88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TeeS88
Znajdź inne posty napisane przez TeeS88