Wyświetl pojedynczy post
raddar
Junior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1903
Stary 27.01.2010, 09:09
Skrót nagrywany przez ekipe Szachtara pokazuje pełny obraz trzeciej bramki.Pawełek w pełni winny. Szkoda że na oficjalnej stronie naszego klubu zaczyna sie jakaś dziwna cenzura.
Odpowiedz cytując