Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
raddar
Junior Member
Od: 12.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
1903
27.01.2010, 09:09
Skrót nagrywany przez ekipe Szachtara pokazuje pełny obraz trzeciej bramki.Pawełek w pełni winny. Szkoda że na oficjalnej stronie naszego klubu zaczyna sie jakaś dziwna cenzura.
raddar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raddar
Znajdź inne posty napisane przez raddar