Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14023
Stary 26.01.2010, 23:56
wredny.bardzo napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego na żadnej jebanej stacji nie działa kompresor? Wszędzie ****a pisze że awaria, dojechałem dzisiaj z HUTY do BRONOWIC i wszędzie to samo aż w drodze na 7 stację opona poszła się jebać...

A byłeś na Orlenie przy Armii Krajowej albo na Statoilu też na AK ?
Odpowiedz cytując