wredny.bardzo napisał(a):

|
Dlaczego na żadnej jebanej stacji nie działa kompresor? Wszędzie ****a pisze że awaria, dojechałem dzisiaj z HUTY do BRONOWIC i wszędzie to samo aż w drodze na 7 stację opona poszła się jebać...
|
A byłeś na Orlenie przy Armii Krajowej albo na Statoilu też na AK ?