Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14018
Stary 26.01.2010, 23:42
Dlaczego na żadnej jebanej stacji nie działa kompresor? Wszędzie ****a pisze że awaria, dojechałem dzisiaj z HUTY do BRONOWIC i wszędzie to samo aż w drodze na 7 stację opona poszła się jebać...
Towarzystwo Sportowe
Odpowiedz cytując