Illargui napisał(a):

Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji
|
to już pewnie z polsatem sie dogadali jeszcze przed znalezieniem sponsora
druga sprawa to Francja teraz musi sie zmobilizowac zeby grac w polfinalach

))