Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 26.01.2010, 22:25
Illargui napisał(a):Wyświetl post

Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji
to już pewnie z polsatem sie dogadali jeszcze przed znalezieniem sponsora

druga sprawa to Francja teraz musi sie zmobilizowac zeby grac w polfinalach))
Odpowiedz cytując