Temat
:
X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii
Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
202
26.01.2010, 22:22
Można mieć wiele uwag do dzisiejszej gry Polaków, ale liczy się, że gramy w półfinałach!!!
Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji
Illargui
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Illargui
Znajdź inne posty napisane przez Illargui