Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 26.01.2010, 22:22
Można mieć wiele uwag do dzisiejszej gry Polaków, ale liczy się, że gramy w półfinałach!!!

Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji
Odpowiedz cytując