|
No to jest PÓŁFINAŁ!!!!! Ehhhh co by to było jak by nasi kopacze dostali się do tej fazy...
Zdecydowanie dzisiaj największa nerwówa, skuteczność w ataku dobrze ponad 60%, u Czechów grały indywidualności, a mnie bardzo cieszy że mamy tak wyrównaną i szeroką kadrę, bo w sporcie m.in. jak pokazały Mistrzostwa Czarnego Lądu w piłce nożnej(a konkretnie Kamerun), same super gwiazdy nic nie zdziałają.
Czekam na Francuzów.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 26.01.2010 o godz. 22:08.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|